Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Імена видатних людей у вулицях Львова.Імена видатних людей у вулицях Львова.2

Імена видатних людей у вулицях Львова.

150 грн. (≈$5.61)
Описание
Імена видатних людей у вулицях Львова.
Автор-уклад. С.Громов.Львів Українські технології 2001г. 172 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат. ISBN 966-7292-78-9
Здобуття Україною в 1991 році державної незалежності надало змогу повернути із забуття чимало імен політиків, діячів культури, освіти, науки, літератури й мистецтва, що були затавровані радянською владою, як українські буржуазні націоналісти. На початку 90-х років минулого століття містами України та, зокрема, Львова прокотилася хвиля перейменувань вулиць, площ, бульварів і проспектів. Це уможливило увічнити пам'ять людей, які довели самобутність українського народу, зробили неоціненний внесок у розвиток його культури, науки та освіти. Стало можливим згадати імена людей, що поклали життя на вівтар свободи й незалежності: Д. Вітовського, Є. Коновальця, А. Мельника, С. Бандеру, О. Телігу, О. Ольжича та багатьох інших. На жаль, ми були майже не знайомі з більшістю імен, які з'явилися на будинках і схемах. Причиною цього є зумисне замовчування радянською історіографією та літературою будь-яких відомостей про них. Мета книжки полягає в ознайомленні широкої громадськості з політичними діячами, митцями, літераторами, публіцистами, музикантами й науковцями, що вписали яскраві сторінки в історію України, Галичини та Львова. Декого із читачів можуть зацікавити назви деяких вулиць радянського та дорадянського періодів. В кінці книги вони знайдуть також пояснення та короткий опис політичних подій, громадських, військових, мистецьких організацій та спілок. Наклад книги 200 прим. Вага книги 195 гр.
Стан відмінний, нечитаний екземпляр
2№1591
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все