Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиИсторияИсториография
Історія Львова в документах і матеріалах.

Історія Львова в документах і матеріалах.

120 грн. (≈$4.25)
Описание
Академія наук Української РСР. Інститут суспільних наук. ЦДІ Архів УРСР у м.Львові. Держархів Львівської обл. Збірник документів і матеріалів. Упорядн. У.Єдлінська, Я.Ісаєвич, О.Купчинський та ін. Київ Наукова думка 1986 422 с. Тверда обкладинка,  енциклопедичний формат.
Збірник є першою науковою публікацією комплексу документів з історії міста від його заснування до наших днів. Документи відображають розвиток міста протягом століть, боротьбу його населення проти експансії іноземних феодалів і Ватикану, розвиток економіки, культури і соціальної боротьби в епоху феодалізму і капіталізму, економічні, політичні та культурні звязки міста з іншими містами України і Росії, вплив Жовтня, воззєднання з Радянською Україною. Висвітлено процес перетворення Львова у великий культурний і промисловий центр. Зміст: Львів дорадянський стор.9-210. Львів радянський стор 211-367. Науково-довідковий апарат стор.367-421. Наклад книги 16,35 тис. прим. Вага книги 715 гр.
Стан книги: дуже добрий, 3-4 невеликі плями на нижньому і боковому зрізах книжного блоку
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также