Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиИсторияВсемирная история
Історія України у двох томах.Історія України у двох томах.2

Історія України у двох томах.

300 грн. (≈$11.24)
Описание
Полонська-Василенко Наталя Історія України у двох томах.
Том 1. До середини XVII століття. Том 2. Від середини XVII століття до 1923 року. Репринтне видання Мюнхен 1972-1976Київ Либідь 2002г. 672 + 608 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
Наталія Дмитрівна Полонська-Василенко (1884 — 1973) — одна з провідних представниць державницької школи в українській історіографії, авторка майже 200 наукових праць в царині історії.Її археографічні студії стали одним з джерел розвитку української історичної науки. Дійсний член Наукового товариства імені Шевченка, академік Української Вільної Академії наук та Міжнародної Академії наук у Парижі.Професор Українського вільного університету у Празі (1944-1945) та Мюнхені (1945-1973). Під час війни опинилася в Німеччині, де й мешкала до кінця життя. Ім`я Полонської-Василенко в радянські часи замовчувалося. Її двотомна «Історія України» є однією із найякісніших на сьогоднішній день праць з погляду обєктивности, конкретности і аргументованости викладу національної історії України. Перший том праці присвячений історії України від найдавніших часів до середини XVII століття. Другий том оригінального дослідження української історії висвітлює період від середини XVII століття до початку 20-х років ХХ століття. Вага двотомника 1110 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, напис власника на титульних сторінках
№1435
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все