Фаворит Маркет
КнигиВоенное дело, военная история, война
Історія запорізьких козаків. В трьох томах.Історія запорізьких козаків. В трьох томах.2Історія запорізьких козаків. В трьох томах.3Історія запорізьких козаків. В трьох томах.4Історія запорізьких козаків. В трьох томах.5

Історія запорізьких козаків. В трьох томах.

600 грн. (≈$22.45)
Описание
Яворницький Дмитро Історія запорізьких козаків. В трьох томах.Львів Світ 1990г. 319 + 392 + 456 с., іл. Палiтурка / переплет: Тканева, збільшений формат.
"Книга є найбільш повним історичним дослідженням, що охоплює період 1471 -1734 рр.. На багатому документальному матеріалі в популярній формі всебічно висвітлюється життя запорізького козацтва. Другий том містить хронологічний виклад історії запорізького козацтва з кінця ХV століття до 1686 р. Розповідає про виникнення і становлення козацтва, козацькі повстання проти Речі Посполитої, роль запорожців у боротьбі з турецько-татарською агресією, Хмельниччині та періоді Руїни, відносини запорожців з іншими країнами. Особливу увагу автор звертає на відомих козацьких лідерів - Вишневецького, Сагайдачного, Сірка, Дорошенка та ін Третій том містить хронологічний виклад історії запорізького козацтва від 1686 до 1734. Охоплює кримські й азовські походи, історію Петрика, діяльність гетьмана Мазепи, і його політику щодо запорожців, Північну війну. Висвітлює політику російського царизму щодо України, перехід козаків на чолі з Мазепою і Гордієнком на бік шведів і їх життя під владою Криму аж до повернення в Україну. Містить іменний та географічний показники до трьох томах. В комплект входить ""Карта"" (див фото). Вага тритомника 1700 гр."
Стан дуже добрий, практично нечитаний екземпляр
№1493
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все