Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиИсторияВсемирная история
Історія міст і сіл Української РСР в 26 томах. Львівська область.Історія міст і сіл Української РСР в 26 томах. Львівська область.2Історія міст і сіл Української РСР в 26 томах. Львівська область.3Історія міст і сіл Української РСР в 26 томах. Львівська область.4

Історія міст і сіл Української РСР в 26 томах. Львівська область.

400 грн. (≈$14.99)
Описание
Історія міст і сіл Української РСР в 26 томах. Львівська область.
Редколегія томау В.Бєлоусов (голова), Г.Коструб та ін.Київ Головна редакція УРЕ 1969г. 786 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат.
"29 травня 1962 року була підписана постанова ЦК КПУ № 16/18-3 ""Про видання ""Історії міст і сіл Української РСР"". Це перша фундаментальна історична праця, кожний том якої висвітлював історію населених пунктів окремих областей України, а їх на той час налічувалося майже 40 тисяч. Важливе місце у збиранні матеріалів для написання нарисів про міста і села належить обласним державним архівам, музеям, краєзнавчим науково-дослідним установам. Неабияку роль в цьому зіграли і наукові бібліотеки. Очолювала цю роботу Державна історична бібліотека України, яка спільно з Інститутом історії АН України розробила методичні рекомендації щодо організації роботи обласних бібліотек з надання допомоги авторам ""Історії міст і сіл Української РСР"". Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 1740 гр."
Стан дуже добрий, невелика потертість обкладинки, сліди тріщин та напис-присвята на передньму форзаці, втрачено суміжний аркуш зкаднього форзацу
№1533
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все