Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиПсихология
Історія психології. Навчальний посібник длястудентів університетів що навчаються з спеціальностей Психологія та Філософія.Історія психології. Навчальний посібник длястудентів університетів що навчаються з спеціальностей Психологія та Філософія.2Історія психології. Навчальний посібник длястудентів університетів що навчаються з спеціальностей Психологія та Філософія.3

Історія психології. Навчальний посібник длястудентів університетів що навчаються з спеціальностей Психологія та Філософія.

150 грн. (≈$5.62)
Описание
Роменець В. Історія психології. Навчальний посібник длястудентів університетів що навчаються з спеціальностей Психологія та Філософія.Київ Вища школа 1978г. 439 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
Посібник, створений на основі марксистської методології, охоплює найважливіші історичні етапи розвитку психологічної науки, насамперед формування наукової психології — зарубіжної та вітчизняної, у зв’язку з ідеологічною боротьбою, розвитком інших наук і культури в цілому. Посібник розрахований на студентів психологічних відділень університетів, а також студентів педагогічних інститутів, що вивчають психологію. Він може бути також використаний читачами, що цікавляться питаннями історії науки. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 5500 прим.Вага книги 500 гр.
Стан відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр
2№1806
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все