Фаворит Маркет
КнигиВоенное дело, военная история, война
Історія українського війська. (Від княжих часів до 20-х років ХХ с.). Видання І.Тиктора. Книга в двох частинах.Історія українського війська. (Від княжих часів до 20-х років ХХ с.). Видання І.Тиктора. Книга в двох частинах.2Історія українського війська. (Від княжих часів до 20-х років ХХ с.). Видання І.Тиктора. Книга в двох частинах.3Історія українського війська. (Від княжих часів до 20-х років ХХ с.). Видання І.Тиктора. Книга в двох частинах.4Історія українського війська. (Від княжих часів до 20-х років ХХ с.). Видання І.Тиктора. Книга в двох частинах.5

Історія українського війська. (Від княжих часів до 20-х років ХХ с.). Видання І.Тиктора. Книга в двох частинах.

180 грн. (≈$6.73)
Описание
Крипякевич І., Гнатевич Б. та ін. Історія українського війська. (Від княжих часів до 20-х років ХХ с.). Видання І.Тиктора. Книга в двох частинах.
Бібліотека журналу «Пам'ятки України». Книга 17.(Репринт львівського видання 1936 р.)Київ Україна 1993г. 288 + 280 с., іл. Палiтурка / переплет: М'яка, збільшений формат. ISBN 5-7770-040
Дана книга є відтворенням з доповненнями широко відомої праці за редакцією І.Крип'якевича та Б.Гнатевича «Історія українського війська», яка вперше побачила світ у Львові в 1935-1936 рр. І з того часу в Україні не перевидавалася. Використовуючи неймовірно багату і різноманітну джерельну базу (архіви, картографічні, історіографічні матеріали), автори переконливо розповідають про організацію українських військових формувань від далеких княжих часів до перших десятиліть ХХ століття. Аналізується розвиток української військової стратегії і тактики, участь українських військ у конкретних бойових операціях. Вага двотомника 730 гр.
Стан дуже добрий
№1792
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все