Фаворит Маркет
КнигиПутешествия. Туризм
Історії промовисті сторінки. Путівник по історико-революційних та архітектурних пам'ятниках Прикарпаття.Історії промовисті сторінки. Путівник по історико-революційних та архітектурних пам'ятниках Прикарпаття.2Історії промовисті сторінки. Путівник по історико-революційних та архітектурних пам'ятниках Прикарпаття.3

Історії промовисті сторінки. Путівник по історико-революційних та архітектурних пам'ятниках Прикарпаття.

60 грн. (≈$2.25)
Описание
Баран В., Шеремет О. Історії промовисті сторінки. Путівник по історико-революційних та архітектурних пам'ятниках Прикарпаття.
Фотоіллюстрації С.Назаренка.Ужгород Карпати 1971г. 120 с., іл. Палiтурка / переплет: М'яка, зменшений формат.
Путівник по історико-революційних та архітектурних пам'ятниках Прикарпаття поведе читача в древній Галич та Рогатин, Коломию і Косів, Богородчани і Надвірну, Яремчу і Ворохту. Кожен маршрут по своєму захоплюючий і цікавий, дає змогу перегорнути не лише промовисті сторінки історії але й познайомитись з сьогоднішнім життям Івано-Франківщини. Наклад книги 16 тис. прим. Вага книги 100 гр.
Стан добрий, потертість країв обкладинки, екслібриси
№1689
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все