Фаворит Маркет
КнигиМедицинаАнатомия и физиология
Анатомія та фізіологія з патологією.Анатомія та фізіологія з патологією.2Анатомія та фізіологія з патологією.3Анатомія та фізіологія з патологією.4

Анатомія та фізіологія з патологією.

120 грн. (≈$4.3)
Описание
Федонюк Я., Білик Л., Микула Н. та ін. Анатомія та фізіологія з патологією. За ред. Я.Федонюка.
Тернопіль Укрмедкнига 2001г. 680 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат. ISBN 966-7364-85-2
Підручник містить короткі сучасні дані про будову організму людини, викладені у функціональному та прикладному (для медицини) аспектах. Його особливістю є те, що він охоплює такі фундаментальні дисципліни, як нормальна анатомія, гістологія, нормальна фізіологія та патологія. Така структура є істотно новою, вперше об’єднані усі ці предмети в межах однієї праці. У ході написання підручника використані власні дослідження кафедр анатомії людини, гістології, нормальної фізіології Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я. Горбачевського та досвід викладання Чортківського медичного училища. Підручник написаний на основі діючих програм, затверджених Міністерством охорони здоров’я і призначений для студентів та викладачів вищих медичних закладів освіти І та II рівнів акредитації. Наклад книги 5 тис. прим. Вага книги 1100 гр.
Стан добрий, покодження обкладинки, бібліотечні печатки та позначення
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все