Фаворит Маркет
КнигиПутешествия. Туризм
Андрухович Ю. Лексикон інтимнмх міст.

Андрухович Ю. Лексикон інтимнмх міст.

450 грн. (≈$16.9)
Описание
Довільний посібник з геопоетики та космополітики.Кам'янець-Подільсоький Рута 2012г. 424 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат. ISBN 5978-966-2771-06-0
Сам автор називає свій роман «Лексикон інтимних міст» книгою-пазлом. Назви розділів становлять назви міст, і, врешті, розділи разом становлять багаторівневий твір. Книжка містить 111 есеїв про різні міста, і це художнє полотно є найбільшим за обсягом серед творів письменника. Критики і дослідники по-різному трактували цю книжку. Наприклад, була думка про те, що вдалих розділів у книжці лише декілька – про Львів, Варшаву, Вроцлав. Тобто міста, які щось означали у житті автора, з «якими у нього був роман». Але міст неймовірно багато, більше, аніж історій про них. Погодитися чи спростувати ці закиди критиків – кожен вирішує сам, тому книжку варто завантажити і прочитати. Загалом більшість сходиться на думці, що це вдалий експеримент в жанрімемуаристики. Розділи, відповідно до назв міст, впорядковано за алфавітним принципом, від Аарау до Ялти. Враховуючи відмінність кириличноїта латинської абеток, послідовність розділів може бути іншою. А якщо взагалі відмовитися від абетки, то варіантів прочитання книжки взагалі не злічити.На початку подано передмову на зразок інструкції. У тексті роману автор пише не лише про міста, але й про себе, і часом навіть більше про себе, ніж про місто. Наприклад, про Афіни як про місто не сказано зовсім нічого, натомість читаємо історію про те, як автор разом з другом прилетіли із дощового холодного Києва, а тут, в Афінах, незвично тепло, і хотілося без кінця іти уздовж «вулиці з апельсиновими деревами»!А далі – Балаклава, Берлін, Венеція, Люблін, Торонто, Хуст, Цюріх, Флоренція…Одні розділи більшого обсягу, з окремими вставками, інші – зовсім невеликі. Роман є наче мандрівкою у просторі і часі, куди нас крізь призму свого світобачення впевнено веде автор. Оскільки книжка є «довільним посібником з геопоетики та космополітки», її можна читати окремими розділами он-лайн. Наклад книги 2000 прим. Вага книги 460 гр.
Стан відмінний-дуже добрий
№1251
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все