Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураХудожественная литература
Антуан де Сент-Екзюпері Маленький принц.Антуан де Сент-Екзюпері Маленький принц.2Антуан де Сент-Екзюпері Маленький принц.3Антуан де Сент-Екзюпері Маленький принц.4Антуан де Сент-Екзюпері Маленький принц.5

Антуан де Сент-Екзюпері Маленький принц.

75 грн. (≈$2.84)
Описание
З малюнками автора. Переклад з французької А.Жаловського.Київ Молодь 1976г. 95 с., іл. Палiтурка / переплет: М'яка, збільшений формат.
«Маленький принц» (фр. Le Petit Prince) — найвідоміший твір Антуана де Сент-Екзюпері. Він стоїть окремо в творчості письменника-льотчика. Маленька книжка, що написана незадовго до загибелі Екзюпері, зовсім не схожа на інші книжки-казки. «Дитяча» казка Екзюпері мудра і людяна. А її автор не тільки поет, але і філософ. Опублікована в 1943 році як дитяча книжка, ця поетична казка — про мужність і просту мудрість дитячої душі, такі важливі «недитячі» поняття, як життя і смерть, любов і відповідальність, дружба і вірність. Малюнки до книги виконані самим автором, й не менш славні, ніж сама книга. Важливо, що це не просто ілюстрації, а органічна частина твору в цілому: сам автор і герої казки весь час посилаються на малюнки і навіть сперечаються про них. Вага книги 185 гр.
Стан добрий, плями та пошкодження обклалинки
№1569
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все