Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Аркас М. Історія України-Русі.

Аркас М. Історія України-Русі.

100 грн. (≈$3.74)
Описание
Вступна стаття і коментарі В.Сарбея.Одеса Маяк 1994г. 392 с. Палiтурка / переплет: Тканева, звичайний формат. ISBN 5-7760-0505-1
"У популярному нарисі митця та громадського діяча Миколи Аркаса історичний процес розглядається за персоналіями його провідних діячів. Твір захоплює багатьма фактичними матеріалами, яскравою мовою викладу. Використовуючи фольклор, автор передає народне бачення важливих історичних подій. Робота над книгою тривала принаймні з 1901 року. Як вказує історик Віталій Сарбей у передмові до видання книги 1990 року, нарис був задуманий для навчання онука Миколи. Однак проведена дослідницька робота, відозви рецензентів і потреби доби (зростання українського руху після 1905 року) переконали видати книгу значним (7000 примірників) тиражем. Перше видання книги було здійснене 1908 року в Петербурзі, в друкарні товариства рос. ""Общественная польза"". Редактор Василь Доманицький опрацював рукопис і особисто наглядав за його друкуванням. Видання було розпродане всього за місяць, отримало чимало схвальних відозв як доступний простому читачеві підручник для вивчення історії України. З негативних відгуків можна згадати критику Михайла Грушевського, який звертав увагу на недостатню науковість. Звинувачення праці Аркаса в дилетантстві успадкувала радянська історіографія, щоправда, в часи великого терору на книгу ще й «поставили клеймо» буржуазно-націоналістичної. Показово, що перше радянське видання Історії України-Русі сталося в 1990 році за підтримки діаспори. Вага книги 415 гр."
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1332
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все