Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Фантастика
Бердник Олесь Зоряний корсар.

Бердник Олесь Зоряний корсар.

75 грн. (≈$2.81)
Описание
Фантастичний роман. Художник Г.Малаков.Київ Радянський письменник 1971г. 376 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
"«Зоряний корсар» (відомий також під назвою ""Кільця змія"") — науково-фантастичний та філософський роман українського радянського письменника Олеся Бердника. За оцінками багатьох літературних критиків, цей роман вважається вершиною творчості письменника. Уривок з роману, під назвою «Міжзоряна нанька» уперше опублікований у 1961 році в київській російськомовній газеті «Комсомольское знамя». Уривок з майбутнього роману під назвою «Страшний суд» опублікований у 1965 році в журналі «Людина і світ». У 1968 році у журналі «Ранок» опублікована новела «Бунт космократорів», яку письменник планував включити до фантастичного роману-феєрії «Суддя та любов», проте цей роман не був виданий, і оповідання увійшло до складу роману «Зоряний корсар». Повністю роман уперше виданий у 1971 році у видавництві «Радянський письменник», проте відразу ж значна частина тиражу книги радянською цензурою була вилучена з бібліотек і книжкових магазинів. Проте книга відразу ж стала культовою у середовищі української інтелігенції, та неодноразово перевидавалась, переважно у виданнях діаспори, також і іноземними мовами, у 1991 році здійснено перший переклад роману російською мовою. В УРСР роман перевиданий уже в 1989 році, пізніше неодноразово перевидавався вже у незалежній Україні, в тому числі у 1995 році разом із його продовженням — романом «Камертон Дажбога». Вага книги 355 гр."
Стан добрий, незначна потертість країв обкладинки та ребер корінця, невеликий зсув книжного блоку
№1516
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все