Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураСказки, басни
Близнець В. Вибрані твори в двох томах.Близнець В. Вибрані твори в двох томах.2Близнець В. Вибрані твори в двох томах.3

Близнець В. Вибрані твори в двох томах.

200 грн. (≈$7.51)
Описание
Том 1. Землянка. Старий дзвоник. Женя і Синько., Том 2. Паруси над степом. Птиця помсти сімург. Земля світлячків. Звуки павутинки. Оповідання. Вступ. стаття Ю.Мушкетика. Художник В.Яворский, В.Мітченко.Київ Веселка 1983г. 366+423 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
"Том 1, повісті: ""Землянка"" - про життя дітей в роки Великої Вітчизняної війни,""Старий дзвоник"" - про героїку громадянської війни та ""Женя та Синько"" - повість про навчання та пригоди пятикласників. Том 2, повісті: ""Паруси над степом"", ""Птиця помсти Сімург"" - про життя і бородьбу підлітків у роки Великої Вітчизняної війни, повість-казка ""Земля світлячків"" - про лісових чоловічків, щоперемогли дивних печерних ворогів, лірична повість ""Звук павутинки"" та оповідання про щасливе дитинство радянських дітей: ""Як народжується стежка"", ""Золота гора до неба"", ""Злива"", ""Свято мого дитинства"", ""Зустіч з вовком"", ""Кривенька"". Ілюстрації на окремих аркушах. Вага двотомника 935 гр."
Стан відмінний-дуже добрий, практично нечитаний екземпляр
2№1234
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все