Фаворит Маркет
КнигиМарксизм-Ленинизм
Бухенвальдське повстання. Керівна роль комуністів-інтернаціоналістів в організації підпілля і збройному повстанні у фашистськомуБухенвальдське повстання. Керівна роль комуністів-інтернаціоналістів в організації підпілля і збройному повстанні у фашистському2Бухенвальдське повстання. Керівна роль комуністів-інтернаціоналістів в організації підпілля і збройному повстанні у фашистському3

Бухенвальдське повстання. Керівна роль комуністів-інтернаціоналістів в організації підпілля і збройному повстанні у фашистському

150 грн. (≈$5.62)
Описание
Паливода С. Бухенвальдське повстання. Керівна роль комуністів-інтернаціоналістів в організації підпілля і збройному повстанні у фашистському концтаборі.Київ Вища школа 1980г. 152 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
У монографії на великому фактичному матеріалі висвітлюється багатогранна підпільна діяльність антифашистів різних країн Європи у концентраційному таборі Бухенвальд. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 3 тис. прим. Вага книги 155 гр.
Стан дуже добрий, потертість країв обкладинки та ребер корінця, іржа біля скрепок
2№1519
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все