Фаворит Маркет
КнигиРелигии. Религиоведение
Біблія в переказі для дітей. Старий і Новий Завіт.Біблія в переказі для дітей. Старий і Новий Завіт.2Біблія в переказі для дітей. Старий і Новий Завіт.3Біблія в переказі для дітей. Старий і Новий Завіт.4Біблія в переказі для дітей. Старий і Новий Завіт.5

Біблія в переказі для дітей. Старий і Новий Завіт.

150 грн. (≈$5.37)
Описание
Біблія в переказі для дітей. Старий і Новий Завіт. Переповів о. Сергій Овсянников. Переклад Лесь Герасимчук. Ілюстрації Хосе Переса Монтеро.Третє видання, переглянуте і удосконалене.
Київ Українське Біблійне Товариство 2003г. 437 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат. ISBN 966-7136-32-9
Протягом віків Біблія є джерелом віри та мудрості для людства. Кожне покоління відкриває в ній невичерпні духовні багатства. Перед вами найбільш повний серед існуючих переказів Святого Писання для дітей українською мовою. Ви познайомитесь з уславленими біблійними царями і пророками, воїнами та мислителями, дізнаєтесь про долю ізраїльського народу та про події земного життя куса Христа. Величні картини всесвітньої історії від створення світу до останнього суду над людством постануть перед вами. Старий та Новий Завіти викладені доступно і ясно, з урахуванням особливостей дитячого сприйняття. Вага книги 940 гр.
Стан відмінний-дуже добрий
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все