Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Біографія Т.Г. Шевченка за спогадами сучасників.Біографія Т.Г. Шевченка за спогадами сучасників.2Біографія Т.Г. Шевченка за спогадами сучасників.3Біографія Т.Г. Шевченка за спогадами сучасників.4

Біографія Т.Г. Шевченка за спогадами сучасників.

400 грн. (≈$14.97)
Описание
Біографія Т.Г. Шевченка за спогадами сучасників.
Академія наук Української РСР Державний музей Т.Г. Шевченка. Упорядк. В.Косян, Л.Вікторова, А.Костенко та ін. Худ. оформлення А.Пономаренка.Київ Вид-во Академії наук Української РСР 1958г. 438 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
"З передмови: «Спогади про великого сина українського народу, палкого революціонера-демократа Тараса Григоровича Шевченка розкидані по різних журналах, газетах, книгах, альманахах, в різних рукописних збірках і архівах. Збирання їх становило чималі труднощі: по-перше, висловлювання про народного Кобзаря друкувалися протягом століття, в зв’язку з чим треба було переглянути величезну кількість літератури; по-друге, окремі друковані джерела до наших днів збереглися лише в одному-двох примірниках і дістати їх було дуже важко. У значній пригоді нам стали публічні бібліотеки Москви, Ленінграда, Горького та Львова, науковим працівникам яких висловлюємо щиру подяку. Тепер спогади сучасників про українського поета і художника зібрані в одній книзі і ними вільно може користуватися радянський читач. Тим більше, що основна маса матеріалів становить бібліографічну рідкість і мало доступна не лише рядовим читачам, а навіть дослідникам літератури...» Ілюстрації на окремих аркушах. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 970 гр."
Стан дуже добрий, незначна потертість кутів обкладинки, верхнього та нижнього країв корінця, напис на форзаці
2№1609
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все