Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Вареники з зірками або кухня щасливого сім'янина.Вареники з зірками або кухня щасливого сім'янина.2Вареники з зірками або кухня щасливого сім'янина.3

Вареники з зірками або кухня щасливого сім'янина.

200 грн. (≈$7.16)
Описание
Бенюк Б. Вареники з зірками або кухня щасливого сім'янина.
Київ Дніпро 2002г. 167 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат. ISBN 966-578-106-5
"Вареники з зірками, або Кухня щасливого сім'янина - кулінарна книга розважального характеру, що містить цікаву інформацію з життя зірок естради, популярних акторів, культурних та громадських діячів. У книзі подано кулінарні рецепти, що представляють українську національну кухню, кухні народів світу, а також інші корисні відомості. В історії українського телебачення є рекорд, який не пощастило нікому перевершити: рекорд тривалості життя передачі. Він становить сім років. Це - передача ""Шоу самотнього холостяка"", що за цей час стало очікуваною і улюбленою гостею сотень тисяч глядачів. Безсумнівно, популярність передачі завдячує особі ведучого - Богданові Бенюку... Вага книги 555 гр."
Стан відмінний-дуже добрий
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все