Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Вибрані твори в двох томах. (Том 1. Козацькому роду нема переводу, або ж Мамай і Чужа Молодиця. Український химерний роман з нар

Вибрані твори в двох томах. (Том 1. Козацькому роду нема переводу, або ж Мамай і Чужа Молодиця. Український химерний роман з нар

200 грн. (≈$7.49)
Описание
Ільченко Олександр Вибрані твори в двох томах. (Том 1. Козацькому роду нема переводу, або ж Мамай і Чужа Молодиця. Український химерний роман з народних уст. Том 2. Повісті. Оповідання. Нариси).
Передмова Є.Гуцала.Київ Дніпро 1989г. 671 + 704 с. Палiтурка / переплет: Тканева, звичайний формат.
До першого тому вибраних творів українського письменника входить лірико-гумористичний роман «Козацькому роду нема переводу, або ж Мамай і Чужа Молодиця» про сміливі, сумні та веселі пригоди козака Мамая - лукавого філософа, жартуна і характерника. Події роману відбуваються в другій половині XVII століття в Україні та Москві. До другого тому ввійшли повісті: «Петербурзька осінь» (про життя Т.Г.Шевченка в Петербурзі після заслання, про його дружні, творчі зв'язкиз М.Чернишевським, А.Олдріджем, С.Гулаком-Артемовським, А.Церетелі), «Італійське каприччо» (про перебування Юрія Федьковича в Італії під час боротьби гарібальдійців проти австрійських загарбників), та кращі оповідання та нариси. Вага двохтомника 1205 гр.
Стан відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1491
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все