Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиЭкономика. Финансы
Від археології до економіки, регіоніки, кібернетики і екогомології.Від археології до економіки, регіоніки, кібернетики і екогомології.2

Від археології до економіки, регіоніки, кібернетики і екогомології.

200 грн. (≈$7.17)
Описание
Злупко С. Від археології до економіки, регіоніки, кібернетики і екогомології. Вибрані дослідження.
Львів Вид-во Львівського університету 2001г. 582 с. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат. ISBN 966-613-024-6
Розглянуто питання археології, економічної історії, економічної думки, економічної теорії, національної економіки, регіоніки, кібернетики та екогомології. Висвітлено соціально-економічні та політичні відносини у Франції на початку XV ст. Визначено три геополітичні цикли економічного розвитку України. Наведено основні риси економіки Галичини на рубежі ХІХ - ХХ ст. Обгрунтовано наукову концепцію історії економічної думки України. Проаналізовано українську наукову школу економічної кон'юнктури та її вплив на світову економічну думку. Розкрито об'єктивні передумови та національні особливості формування української економічної системи. Розглянуто деякі питання наукового забезпечення автоматизованої підсистеми управління зайнятістю. Зроблено огляд економічної україніки, яка є основою формування економістів-державотворців. Фото сторінок Зміст висилаю за запитом. Вага книги 880 гр.
Стан відмінний-дуже добрий, напис-присвята автора на титульній сторінці (дивись фото)
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все