Фаворит Маркет
КнигиВоенное дело, военная история, война
Війна у ворожому тилу. Война в тылу врага.Війна у ворожому тилу. Война в тылу врага.2Війна у ворожому тилу. Война в тылу врага.3Війна у ворожому тилу. Война в тылу врага.4Війна у ворожому тилу. Война в тылу врага.5

Війна у ворожому тилу. Война в тылу врага.

120 грн. (≈$4.58)
Описание
Линьков Г. Війна у ворожому тилу. Война в тылу врага.
Предмова Сидора Ковпака. Переклав І.Прикордонний. Художник І.Мікора.Київ Держлітвидав України 1963г. 503 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
"Автор книги, Герой Радянського Союзу, під псевдонімом ""Батя"", в період Великої Вітчизняної війни був командиром одного з найбільших з'єднань радянських партизанів. Великий практичний досвід партизанської боротьби і глибоке знання архівних матеріалів дозволило йому на загальному тлі партизанського руху всебічно показати бойову і політичну діяльність багатотисячного формування, що діяв 30 місяців на окупованій території. У своїй книзі спогадів Герой Радянського Союзу Г.Ліньков розповідає про дії партизанських загонів у Великій Вітчизняній війні. Він оповідає про ті реальні труднощі, які відчували жителі на перших порах на окупованій ворогом території, і про тих великих бойових успіхи, які були досягнуті партизанами в найважчих умовах. Г.М. Линьков на прикладі своєї бойової роботи показує, як поступово, від дрібних вилазок до найбільших диверсій, все більш впевнено і ефективно, всі з великим успіхом виконувалася завдання, - створити на окупованій території нестерпні умови для ворога, як ріс і ширився всенародний подвиг в тилу противника. Зміст: Двічі Герой Радянського Союзу С.А. Ковпак про автора і його книзі. Від автора. Повітряний десант. Перші сутички. Удар по комунікаціях. Всім народом. Після війни. Вага книги 610 гр."
Стан дуже добрий, потертість країв обкладинки та корінця, напис на форзаці
№1602
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все