Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Драма
Вільям ШекспірТвори в шести томах.Вільям ШекспірТвори в шести томах.2Вільям ШекспірТвори в шести томах.3Вільям ШекспірТвори в шести томах.4Вільям ШекспірТвори в шести томах.5Вільям ШекспірТвори в шести томах.6Вільям ШекспірТвори в шести томах.7Вільям ШекспірТвори в шести томах.8

Вільям ШекспірТвори в шести томах.

800 грн. (≈$28.33)
Описание
За ред. П.Загребельного та ін. Переклад з англійської. Ілюстрації С.Якутовича. Київ Дніпро 1984-86 534+622+574+678+693+838 с., іл. Тверда обкладинка,  збільшений  формат.
Вільям Шекспір (англ. William Shakespeare 1564-1616) — англійський драматург Єлизаветинської епохи, актор і поет. Один із найвідоміших драматургів світу, автор принаймні 17 комедій, 10 хронік, 11 трагедій, п'яти поем і циклу зі 154 сонетів. Шекспір визнаний найвидатнішим англійським драматургом усіх часів. Його вважають національним героєм та одним із символів Англії, її національним поетом. Його твори перекладені багатьма мовами світу і з'являються на театральній сцені частіше, ніж п'єси будь-якого іншого драматурга, який коли-небудь жив і творив. Зміст: Том 1. Передмова. Генріх VI. Частина 1. Генріх VI. Частина 2. Генріх VI. Частина 3. Річард III. Тіт Андронік. Післямови та примітки. Том 2. Комедія помилок. Приборкання норовливої. Два веронці. Марні зусилля кохання. Ромео і Джульєтта. Сон літньої ночі. Венеціанський купець. Післямови та примітки. Том 3. Король Джон. Річард II. Генріх IV. Частина 1. Генріх IV. Частина 2. Генріх V. Віндзорські жартівниці. Післямови та примітки. Том 4. Багато галасу з нічого. Як вам це сподобається. Дванадцята ніч, або Як собі хочете. Юлій Цезар. Троїл і Крессіда. Кінець діло хвалить. Міра за міру. Післямови та примітки. Том 5. Гамлет, принц Датський. Отелло, Венеціанський мавр. Король Лір. Макбет. Антоній і Клеопатра. Коріолан. Післямови та примітки. Том 6. Тімон Афінський. Перікл, цар Тірський. Цимбелін. Зимова казка. Буря. Генріх III. Венера і Адоніс. Лукреція. Сонети. Скарги закоханої. Пристрасний пілігрим. Пісні для музики. Фенікс і голубка. Післямови та примітки. Додаток. Вага шеститомника 4600 гр.
Стан книг: дуже добрий
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также