Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Гессе Гессе Сіддхартха. Степовий вовк.

Гессе Гессе Сіддхартха. Степовий вовк.

150 грн. (≈$5.73)
Описание
Повість. Роман. Переклад з німецької Олесь Логвиненко, Євген Попович. Худ. оформлення В.Кузьменка. Обкладинка стилізована під Серію.Київ Молодь 1992г. 256 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат. ISBN 5-7720-0695-9
До книжки видатного німецького письменника, лауреата Нобелівської премії (1946), увійшли твори, в яких відтворено, його мистецькі та філософські пошуки. «Сіддхартха» — не просто розповідь про Будду, засновника нового вчення, це спроба досягти світової гармонії, мудрої рівноваги, зобразити «осяяння» не як миттєвий екстаз на межі смерті, а як життєву норму. Натомість «Степовий вовк» — намагання зазирнути в темні глибини людського духу, знайти ліки від хвороби часу, вихід із жорстокої самоти незалежного розуму у світі плеканих міщан, ладних стати опорою майбутнього диктаторського режиму. Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 215 гр.
Стан добрий, потертість корінця, підкреслення на декількох сторінках
№1497
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все