Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Любовные романы
Головач П. Крізь роки.Головач П. Крізь роки.2

Головач П. Крізь роки.

100 грн. (≈$3.74)
Описание
Роман. Переклад з білоруської А.Могили.Київ Держлітвидав 1963г. 379 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
Головач Платон Романовіч (1903-1937), білоруський радянський письменник. Член КПРС з 1924. Один з керівників літературного об'єднання «Маладняк» (1923—28). У 1930-ті роки П. Головач, як і більшість колишніх «маладняковцев», був репресований. У 1937 році був заарештований, трійкою НКВД засуджений як «організатор терористичного угрупування» і за «проведення німецько-фашистської діяльності» засуджений до вищої міри покарання. Розстріляний в Мінській в'язниці НКВД. Реабілітований у 1956 році. У романі «Крізь роки» (1934) на широкому історичному фоні показані дороги селянства і інтелігенції до нового життя. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 395 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, незначна потертість країв обкладинки та низу корінця, напис-присвята на форзаці, коричневатість аркушів та зрізів книжного блоку
№1246
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все