Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Любовные романы
Горліс-Горський Юрій Холодний яр.

Горліс-Горський Юрій Холодний яр.

120 грн. (≈$4.51)
Описание
«Історична бібліотека» ч. 3. Роман у двох частинах.Львів Червона калина 1992г. 342 с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат. ISBN 5-7707-0698-8-3
Холодний Яр — це одна з найяскравіших сторінок визвольної боротьби в Україні. Це живий приклад, як невеликі числом, але сильні духом можуть успішно боротися з незрівнянно сильнішим ворогом. Після проголошення в Україні радянської влади, над Дніпром існувала своєрідна «республіка», яка під українським національним прапором провадила запеклу збройну боротьбу аж до 1922 року. То були села в околицях Холодного Яру на Чигиринщині. Книга розповідає про збройну боротьбу за Українську державу під жовто-блакитним прапором УНР та чорним прапором Холодного Яру, на якому було написано: «Воля України – або смерть!». Події відбуваються на теренах сучасних Черкаської, Кіровоградської та Вінницької областей, у Києві, Полтаві й на території тодішньої Польщі. Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 350 гр.
Стан дуже добрий, бібліотечні печатки та атрибути
2№1741
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все