Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураСказки, басни
Грін О. Пурпурові вітрила. Феєрія.Грін О. Пурпурові вітрила. Феєрія.2

Грін О. Пурпурові вітрила. Феєрія.

250 грн. (≈$9.37)
Описание
Переклад з російської Л.Смілянський. Малюнки Ф.Цибульського.Київ Веселка 1972г. 64 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат.
Повість розповідає історію про життя дівчинки Ассоль, яка втратила свою матір Меррі, коли їй було лише вісім місяців, поки батько був у морі, за нею доглядала сусідка вдова. Ассоль жила зі своїм батьком моряком. Після відставки батько став робити іграшки, щоб заробити собі і маленькій Ассоль на життя. У селі всі надсміхались над Ассоль та її батьком. Одного разу Ассоль в лісі зустріла старого на ім'я Егль, який розповів їй, що коли вона стане дорослою, до неї припливе принц на кораблі з червоними вітрилами. Ассоль повірила старому і стала чекати принца. Над нею сміялось все село, але одного дня її мрія все-таки здійснилася… Первинна назва твору була рос. «Красные паруса», але тотожність назви кольору з кольором більшовицької символіки та розчарування автора змінами, що відбувались в Петрограді, в якому на той час мешкав Грін, після жовтневого перевороту 1917 року, змусили автора замінити назву на «Алые паруса». Вага книги 185 гр.
Стан дуже добрий
2№1402
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все