Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Зарубежная литература
Джек Лондон Дочка снігів.Джек Лондон Дочка снігів.2

Джек Лондон Дочка снігів.

500 грн. (≈$18.78)
Описание
«Бібліотека світової класики». Роман. Переклад з англійської О.Сенюк. Художник Д.Кульбак.Київ Держлітвидав України 1957г. 247 с. Палiтурка / переплет: Тканева, звичайний формат.
«Дочка снігів» (англ. A Daughter of the Snows) - перший твір Джека Лондона в жанрі роману, опублікований в 1902 році. Його дія розгортається на Юконі (Канада), головна героїня - Фрона Уелз. Це дочка багатого підприємця і юконского старожила. Провівши три роки в університетах Європи, Фрона повертається до батька на Північ. Всебічно освічена, вона в той же час зберегла щирість і простоту в спілкуванні з людьми. Роман також розповідає про життя та пригоди золотошукачів під час золотої лихоманки на Клондайку. Твір відноситься до «північної» темі, до якої Джек Лондон не раз звертався в своїй творчості. Наклад книги 30 тис. прим. Вага книги 285 гр.
Стан вицвів корінець, сліди комах на верхньому та боковому зізах книжного блоку (фото за запитом), в решті - дуже добрий
№1585
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все