Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Фантастика
Дивовижні пригоди хлопчика Юрчика та його діда.Дивовижні пригоди хлопчика Юрчика та його діда.2Дивовижні пригоди хлопчика Юрчика та його діда.3Дивовижні пригоди хлопчика Юрчика та його діда.4

Дивовижні пригоди хлопчика Юрчика та його діда.

120 грн. (≈$4.49)
Описание
Забіла Н. Дивовижні пригоди хлопчика Юрчика та його діда.
Фантастичні оповідання для дітей молодшого шкільного віку. Малюнки М.Нечипоренко.Київ Веселка. 1964г. 88 с., іл., 3 кольор. вклейки Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
Фантастичні оповідання про незвичайні наукові відкриття, про пригоди хлопчика Юрчика та його дідуся-винахідника, таблетки для збільшення і зменшення, прилад, що читає думки, та багато інше. Чорно-білі малюнки по тексту і кольорові на вклейках. Вага книги 205 гр.
Стан між добрим та задовільним, потертість та невелике забруднення обкладинки, каракулі на форзацах та звортній стороні кольорових вклейок, дрібні плями на декількох аркушах
№1453
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все