Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Собрания сочинений
Дмитерко. Собрание сочинений в четырех томах (на украинском языке).Дмитерко. Собрание сочинений в четырех томах (на украинском языке).2Дмитерко. Собрание сочинений в четырех томах (на украинском языке).3

Дмитерко. Собрание сочинений в четырех томах (на украинском языке).

583 руб. (≈$10.32)
Описание
Любомир Дмитерко. Собрание сочинений в четырех томах (на украинском языке). Том 1 Поезії., Том 2 Драматичні твори (Генерал Ватутін, Навіки разом, Зоря на обрії, та ін.)., Том 3 Роман-хроніка Міст через прірву.Том 4 Новели. Романи Останні кілометри, Крізь дні і ночі, Розлука Киев Днипро 1981г. 488с+512с+574с+702с твердый переплет, обычный формат.
До 1 тому ввійшли вірші, що оспівують самовіддану працю радянських людей, героїзм нашого народу в боротьбі з фашизмом, закликають до миру, дружби між народами. До 2 тому ввійшли драматичні твори письменника, написані в роки Великої Вітчизняної війни і в повоєнний час (`Генерал Ватутін`, `Навіки разом`, `Зоря на обрії` та ін.). В них відображено героїзм радянського народу в роки війни, боротьбу трудящих мас України у XVIII ст. за єдність українського та російського народів, боротьбу болгарських патріотів проти османського іга, красу творчої праці. Драматична поема `Первоцвіт` - про В.І.Леніна. До 3 тому ввійшов роман-хроніка Міст через прірву, який розповідає про колишнього фронтовика інженера Данила Багрича та його дружину лікаря Юлію Пашко, які живуть і борються в імя збереження й зміцнення миру на землі. До 4 тому ввійшли новели та романи - `Останні кілометри`, `Крізь дні і ночі` та `Розлука`. В них письменник відтвороює події Великої Вітчизняної війни, напружені дні напередодні Перемоги, розповідає про трудові будні радянських людей. Наклад 40 тис. прим. Вага чотиритомника 2370 гр.
Cостояние: Хорошее, имеется печать несуществующей библиотеки
Смотрите: фото.
Оплата
1. Карта Сбербанка
2. Предоплата - почтовый перевод.
3. Western Union, Золотая корона - только при заказе от 1000 руб.
4. Яндекс.Деньги (+5%), WebMoney(+5%), PayPal (+5,6%)
Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость доставки в соответствии тарифам почты. После поступления оплаты осуществляется отправка, после чего заказчик извещается об отправке заказа.
-------------------------------------
Просьба, все вопросы задавать до покупки
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все