Фаворит Маркет
КнигиНаучно-техническаяАрхитектура, строительство
Довідник облаштування міста. (Правила поведінки в історичному середовищі).Довідник облаштування міста. (Правила поведінки в історичному середовищі).2Довідник облаштування міста. (Правила поведінки в історичному середовищі).3Довідник облаштування міста. (Правила поведінки в історичному середовищі).4

Довідник облаштування міста. (Правила поведінки в історичному середовищі).

75 грн. (≈$2.81)
Описание
Енгель М., Юнгганс К., Онищенко Л., Сколоздра В. та ін. Довідник облаштування міста. (Правила поведінки в історичному середовищі).
Спільний українсько-німецький проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова». Концепція: Василь Косів, Іріс Гляйхман, Лєнка Войтова.Львів Львівська міська рада 2011г. 74 с., іл. Палiтурка / переплет: М'яка, дуже великий формат.
Довідник призначений для осіб, які залучені чи зацікавлені сферами реставрації історичної частини та оновлення міста, і має на меті дати їм глибше розуміння цих процесів. Насамперед довідник – для мешканців міста, власників та орендарів нерухомості в історичних будівлях Львова. Також для установ, інституцій, будівельних та ремісничих фірм. Він має стати інформаційним джерелом для правильної реставрації та поточного ремонту як будівель, так і окремих їхніх елементів. Вага книги 325 гр.
Стан відмінний-дуже добрий
№1421
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все