Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Любовные романы
Долгош І. Весняний водограй.Долгош І. Весняний водограй.2Долгош І. Весняний водограй.3Долгош І. Весняний водограй.4Долгош І. Весняний водограй.5Долгош І. Весняний водограй.6

Долгош І. Весняний водограй.

60 грн. (≈$2.25)
Описание
Романи, повість. Художник В.Демидюк.Ужгород Карпати 1981г. 520 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
"До книги письменника з Закарпаття ввійшли роман ""Підкарпатська Русь"" та повість ""Весняний водограй"". Твори розповідають про боротьбу трудящих Закарпаття у 20-ті роки та на почтку 40-х років ХХ ст. за соціальне та національне визволення та возз'єднання краюв радянській родині. Роман ""Ная"", що також ввійшов до книги, присвячений народам, які здобули свободу, і тим, які борються за визволення з-під влади капіталізму та колоніалізму, проти політики гегемонізму. Наклад книги 30 тис. прим. Вага книги 545 гр."
Стан потертість країв та дрібні плями на задній стінці обкладинки, в решті - дуже добрий
№1446
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все