Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиПедагогика
Діалоги про виховання. Наша дитина. Педагогіка сімейних стосунків. Коли настає зрілість.Діалоги про виховання. Наша дитина. Педагогіка сімейних стосунків. Коли настає зрілість.2Діалоги про виховання. Наша дитина. Педагогіка сімейних стосунків. Коли настає зрілість.3Діалоги про виховання. Наша дитина. Педагогіка сімейних стосунків. Коли настає зрілість.4

Діалоги про виховання. Наша дитина. Педагогіка сімейних стосунків. Коли настає зрілість.

100 грн. (≈$3.58)
Описание
Діалоги про виховання. Наша дитина. Педагогіка сімейних стосунків. Коли настає зрілість. Книга для батьків. Упорядк. О.Свердлова. Переклад з другого російського виданн.
Київ Радянська школа 1986г. 304 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
В книзі відслідковуються питання про співвідношення біологічного та соціального в розвитку людини, про вроджені та набуті якості, про те, як виховувати сучасну дитину, про можливість освіти. Книга розповість про те, які вони, сучасні діти, що таке важкий вік, чи завжди праві дорослі в спорі з дітьми... «Зміст» - дивись фото. Вага книги 675 гр.
Стан відмінний-дуже добрий
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все