Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Зарубежная литература
Еміль Золя Завоювання Плассана.Еміль Золя Завоювання Плассана.2

Еміль Золя Завоювання Плассана.

500 грн. (≈$18.71)
Описание
«Бібліотека світової класики». Роман. Переклад з французької Є.Рудинської. Художник О.Скалозубов.Київ Держлітвидав України 1959г. 312 с. Палiтурка / переплет: Тканева, звичайний формат.
Твір, у якому не відчувається й крихти бажання «розважити» обивателя, суворий і жорстокий, що може схвилювати лише тих, хто здатний відчути його глибоку людську й суспільну правду. У мирній сім’ї провінціального комерсанта Франсуа Муре оселяється як квартирант бідний і скромний на вигляд, абат Фожа з матір’ю. Та через деякий час підступний святенник підкоряє собі не тільки доведену ним до цілковитого зруйнування сім’ю Муре, а й усе місто. Читача наших днів вражають, мабуть, як трохи штучні, надто мелодраматичні ті сторінки «Завоювання Плассана», де описуються відразливі сцени приступів релігійної істерії у Марти Муре, а особливо епізоди втечі її чоловіка з божевільні, разючі описи пожежі й кінцевої катастрофи. Та, за задумом письменника, все це мало певне творче обгрунтування. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 355 гр.
Стан сліди комах на верхньому та боковому зізах книжного блоку (фото за запитом), в решті - дуже добрий
№1585
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все