Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Любовные романы
Захар Беркут. Образ громадського життя Карпатської Русі в XII віці.Захар Беркут. Образ громадського життя Карпатської Русі в XII віці.2Захар Беркут. Образ громадського життя Карпатської Русі в XII віці.3Захар Беркут. Образ громадського життя Карпатської Русі в XII віці.4Захар Беркут. Образ громадського життя Карпатської Русі в XII віці.5

Захар Беркут. Образ громадського життя Карпатської Русі в XII віці.

90 грн. (≈$3.37)
Описание
Іван Франко Захар Беркут. Образ громадського життя Карпатської Русі в XII віці.
Художник І.Крислач.Львов Каменяр 1986г. 127 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
Повість Захар Беркут була написана восени 1882 року в рідному селі Нагуєвичі після другого арешту І.Франка – ув’язнення в коломийській тюрмі. Протягом шести тижнів письменник вечорами при світлі каганця писав цей твір... Героїко-романтичний твір про далеке минуле народу художньо осмислює ХІІІ століття з притаманними йому князівськими міжусобицями, виступами селян (смердів), безконечними нападами ординців. У 40-х роках ХІІІ ст. монголо-татарські орди, очолювані Батиєм, захопивши Київ, прямували через Карпати в Європу, спалюючи міста і села, проливаючи кров невинних людей, плюндруючи землі Галицької Русі. Але народ мужньо боровся з ординцями. Пишучи про ті часи, І.Франко не міг не звернутись до історичних джерел, хоч їх було не так багато. Він знав про легенди і перекази тих часів. Відомо, що під час походу 1241 року орда проходила через місцевості, описані в повісті, але в літописах немає жодної згадки про загибель ворожих загонів. І.Франко писав у передмові до своєї повісті, що пішов за легендою. Можливо, він використав закарпатський і польський перекази про загибель монголо-татар в Карпатах. Події повісті відбуваються в селі Тухля (недалеко від м. Стрий на Львівщині), яке розташоване в гарній мальовничій карпатській місцині, порослій лісами... Вага книги 390 гр.
Стан дуже добрий, коричневатість аркушів та зізів книжного блоку
2№1733
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все