Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Военная литература
Кава В. Так пахла тиша...Кава В. Так пахла тиша...2Кава В. Так пахла тиша...3

Кава В. Так пахла тиша...

60 грн. (≈$2.15)
Описание
Повісті та оповідання. Худ. оформлкення Я.Левича.
Київ Веселка 1971г. 238 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, зменшений формат.
"Від автора ""Дорогі друзі! У цій книжці я, так би мовити, даю слово хлопчикам та дівчаткам, дитинство яких минуло у воєнні та повоєнні роки. І вони згадують про лихоліття війни, про свою посильну допомогу партизанам та воїнам Радянської Армії, про світлий день визволення від фашистського ярма... Та найбільше розповідей — про навчання у школі, щиру дружбу, волейбольні та футбольні баталії, про великі захоплюючі мрії... І ті мрії здійснилися. Нині вони ударно працюють на неозорих колгоспних полях, водять могутні повітряні лайнери, пишуть цікаві книжки, успішно лікують людей, проникають в глибини атомного ядра"". Наклад книги 30 тис. прим. Вага книги 275 гр."
Стан дуже добрий, незначна потертість верхнього та нижнього країв корінця, напис-присвята на форзаці, кілька дрібних плям по в верхній частині бокового зрізу книжного блоку
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все