Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Любовные романы
Капельгородський Пилип Твори в двох томах.

Капельгородський Пилип Твори в двох томах.

150 грн. (≈$5.61)
Описание
Том 1. Романи., Том 2. Повісті. Оповідання. Пєси. Гуморески. Поезії. Публіцистика. Спогади., Упорядк. Л.Бойка.Київ Дніпро 1982г. 605 + 486 с. Палiтурка / переплет: Тканева, звичайний формат.
Капельгородський Пилип Йосипович (1882-1938) - український письменник. В історію літератури Пилип Капельгородський увійшов як талановитий поет і прозаїк, публіцист, сатирик і гуморист, як один із зачинателів української радянської літератури. До першого тому творів ввійшли романи «Шурган» - яскравий художній документ з історії громадянської війни на Північному Кавказі, «Артезіан» - про творчу працю радянських людей в освоєнні суховійних пісків на Полтавщині в 30-х роках та «Оборона Полтави» - про героїчну боротьбу з класовим ворогом мужніх бійців революції, які в запеклих поєдинках відстояли Радянску владу на Україні. До другого тому творів ввійшли повість-хроніка «Записки семінариста» - про важкий режим навчання в Роменській бурсі і Полтавській духовній семінарії, повість «Аш хаду» - про гірку долю народів Північного Кавказу в дореволюційні часи та гостро сатирична повість «Непорозуміння», в якій яскраво викривається буржуазний націоналізм. Читач познайомиться також з кращими оповіданнями, гуморесками, пєсами, поезіями, публіцистичними статтями, створеними письменником в різні роки його літературної діяльності. Вага двотомника 1010 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1655
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все