Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Детективы. Боевики
Краєвський Марек Голова Мінотавра.

Краєвський Марек Голова Мінотавра.

200 грн. (≈$7.49)
Описание
Роман. Переклад з польської Б.Антоняк.Львів Піраміда 2009г. 312 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат. ISBN 978-966-441-127-8
Марек Краєвський (1966) — сучасний польський письменник, філолог-класик. Твори перекладено на 18 мов світу. Автор володоар багатьох польських і міжнародних премій. ...На світанку 1 січня 1937 року Ебергарда Мокка повідомляють про те, що в одному з бреславських готелів згвалтували, покалічили та замордували невідому дівчину. Мокк, який ненавидить Гестапо й переходить працювати до Абверу, швидко встановлює, що сліди убивства провадять до Львова, де він співпрацюватиме з комісаром Едвардом Попельським. У ході розслідування виявиться, що вони мають чимало спільного, а Львів відкриється Моккові як місто вродливих жінок, небезпечних провулків та численних кнайп і ресторанів… Вага книги 315 гр.
Стан відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр, незначна потертість країв обкладинки, напис-присвята автора книги
№1586
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все