Фаворит Маркет
КнигиИскусство, дизайнМузеи, коллекции и собрания
Круг містечка Берестечка. Короткий історичний нарис.

Круг містечка Берестечка. Короткий історичний нарис.

100 грн. (≈$3.58)
Описание
Бухало Г. Круг містечка Берестечка. Короткий історичний нарис.
Рівне Державне редакційно - видавниче підприємство 1993г. 104 с., іл. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат. ISBN 5-7707-4132-5
"У книзі вміщено розповідь про важке життя українського народу в кінці XVI - першій половині XVII ст., про утиски його польськими панами; про героїчне минуле нашого народу доби Української козацько-гетьманської держави 1648 року - кінця XVIIІ ст. В книзі - опис однієї з найбільших битв в історії українського народу - битви, яка відома під назвою Берестецька. Книга також розповідає і про увічнення пам'яті трьохсот козаків і всіх, хто поліг у Берестецькій битві. На полі битви споруджено храм-мавзолей, в якому зібрані останки козаків. Далеко не кожний музей в Україні може похвалитися такою великою кількістю козацьких речей, які знайдено тут, буквально в кількох десятках, а то й кількох метрах від музею. В експозиції представлені безцінні речі, і з кожним роком колекція цих речей поповнюється. В експозиції музею сотні експонатів - шаблі, мушкети, кулі, пістолі, наконечники списів, монети, шкіряні гаманці, чоботи тощо. У книзі розповідається і про будівництво архітектурного комплексу на колишньому острівці Журавлиха, і взагалі про історію поля, починаючи з середини XVIІ ст. і до наших днів. Наклад книги 4 тис. прим. Вага книги 90 гр."
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все