Фаворит Маркет
КнигиМедицинаПопулярная и нетрадиционная медицина
Культивовані і дикорослі лікарські рослини. Довідник.Культивовані і дикорослі лікарські рослини. Довідник.2Культивовані і дикорослі лікарські рослини. Довідник.3

Культивовані і дикорослі лікарські рослини. Довідник.

100 грн. (≈$3.75)
Описание
Котуков Г. Культивовані і дикорослі лікарські рослини. Довідник.
Худ. оформлення М.Усов.Київ Наукова думка 1971г. 167 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
У довіднику описано близько 80 видів найважливіших лікарських рослин – їх біологічні особливості, поширення, застосування в науковій та народній медицині. Даються рекомендації щодо збирання, сушіння та зберігання сировини, а для культивованих рослин – і щодо агротехніки їх вирощування. Містяться відомості про нові види, введені останнім часом у культуру. Розрахований на агрономів, ботаніків, медиків, аспірантів та студентів біологічних і медичних вузів, заготівників лікарської сировини та широке коло читачів, що цікавляться лікарськими рослинами. Вага книги 225 гр.
Стан дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки, тріщини блоку
№1377
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все