Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Кульчик Йосип Мир дому твоєму.Кульчик Йосип Мир дому твоєму.2

Кульчик Йосип Мир дому твоєму.

200 грн. (≈$7.51)
Описание
Художник М.маринюк.Львів "Вид-во ""За вільну Україну""" 1997г. 265 с., іл. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
Збірка новел та оповідань Йосипа Кульчика, лікаря за професією, емігранта приблизно з 60-х років засвідчує, що життєвий матеріал із драматичних і трагічних 40-50-х рр. справді невичерпний, і все залежить від таланту, щоб цей матеріал зазвучав з емоційною силою впливу на читача, відкрив йому не досліджувані в під'яремних умовах життя й боротьби особливі психологічні, сповнені драматичною напругою, пласти свідомости людей різних поколінь. Протистояння нації наїзнику тут адекватне тому, що мислить і як діє кожний, хто став на прю з ворогом. Наклад книги 1000 прим. Вага книги 210 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, незначна потертість країв обкладинки, невеликі написи на форзацах, напис-присвята автора книги на титульній сторінці
№1483
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все