Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураХудожественная литература
Легенда про Тіля Уленшпігеля. (Легенда про героїчні, веселі й доблесні пригоди Тіля Уленшпігеля і Ламме Гудзака у Фландрії та інЛегенда про Тіля Уленшпігеля. (Легенда про героїчні, веселі й доблесні пригоди Тіля Уленшпігеля і Ламме Гудзака у Фландрії та ін2

Легенда про Тіля Уленшпігеля. (Легенда про героїчні, веселі й доблесні пригоди Тіля Уленшпігеля і Ламме Гудзака у Фландрії та ін

150 грн. (≈$5.63)
Описание
Шарль де-Костер Легенда про Тіля Уленшпігеля. (Легенда про героїчні, веселі й доблесні пригоди Тіля Уленшпігеля і Ламме Гудзака у Фландрії та інших країнах).
Переклад з французької Т.Черторижської. Фронтопис художника Є.Кібрика. Худ. оформ. І.Хотінка.Київ Молодь 1953г. 355 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
Знаменита книга Шарля де Костера «Легенда про Уленшпігеля», що побачила світ у грудні 1867, не тільки прославила бельгійську літературу, а й стала визначним явищем всієї світової літератури, в контексті якої цей твір стоїть поряд з такими великими книгами, як «Дон Кіхот» Сервантеса і «Гаргантюа і Пантагрюель» Рабле. Роман Шарля де Костера, що оповідає про пригоди Тіля Уленшпігеля і його друга товстуна і ненажери Ламме Гудзак, просякнута духом волелюбності. Тіль Уленшпігель, жартівник і дотепний насмішник, від якого дістається зарозумілим дворянам, і монахам, і королям, стає борцем, хоробрим Гезом, що втілює в собі національний дух Фландрії. Тіль - народний герой, ніколи не вмираючий і не старіючий. Він багатоликий: то він солдат чи селянин, то живописець в ландграфском палаці, то блазень при дворі короля, але скрізь він залишається бунтарем, борцем за щастя свого народу. Вага книги 425 гр.
Стан практично непомітні сліди висохлої вологи по верхньому краю (1-2 см) аркушів, в решті - дуже добрий
№1575
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все