Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиЭтнография, Эпос
Легенди Карпат.

Легенди Карпат.

40 грн. (≈$1.5)
Описание
Легенди Карпат.
Упорядк., загальна ред. та підгот. текстів. Г.Ігнатовича. Післяслово П.Лінтура. Художник В.Скакандій.Ужгород Карпати 1968г. 304 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, зменшений формат.
У цій книжці зібрані легенди і перекази Українських Карпат. Зі сторінок цього опоетизованого літопису перед нами постає сива давнина й незабутній у віках вчорашній день, до нас долітає відгомін історії від старих руїн замків-фортець, що й зараз височать серед Карпатських гір, відгомін суворої романтики боротьби прославлених опришків за волю народну. А разом з тим доноситься до нас чарівна й всепідкоряюча музика, що розповідає про незрадливе й чисте, як джерело гірське, кохання, яке йде часом на прю із самою смертю. В легендах цих - мудро й поетично осмислена народом своя історія і в химерно-фантастичних образах розкрита краса рідної природи. Вага книги 290 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, незначна потертість країв та плями обкладинки, підпис та дата на форзаці, екслібриси
№1818
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все