Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Любовные романы
Лепкий Б. З-під Полтави до Бендер. Крутіж.

Лепкий Б. З-під Полтави до Бендер. Крутіж.

120 грн. (≈$4.49)
Описание
Серія Історична бібліотека «Дзвона». Число 5. Історичні повісті. Ілюстрації І.Пеника.Львів Червона калина 1991г. 336 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат. ISBN 5-707-0697-Х-3
Навіть для тих, хто знайомий і трилогією Богдана Лепкого «Мазепа», повість «З-під Полтави до Бендер» буде несподіваною. Повість була закінчена незадовго до смерті автора, а надрукована у 1955 р. в Нью-Йорку. Власне, «З-під Полтави до Бендер» не є завершенням задуму письменника, який розростався до девяти томів. Вона мала бути першою частиною (сьома книга) оповіді про гетьмана Орлика, а вже після другої частини повинен був іти останній, заключний том епопеї — про Войнаровського. Здійснити задуманого письменник не встиг, але й те, що він написав, є єдиним в українській літературі художнім полотном як про постать одного з найвизначніших діячів української історії, так і про бурхливу і драматичну епоху, в яку він жив і діяв. Чи не найкраща з історичних повістей Б. Лепкого — «Крутіж», яка відтворює епізоди після «Хмельниччини» - періоду, що здобув назву Руїни, періоду, найменш висвітленого наукою, майже не відтвореного художньою літературою. Події відбуваються на периферії, далеко від основних центрів політичного життя, персонажі теж не належать до тих, хто вирішує долі держав і народів. Та знов перед нами надзвичайно колоритна картина, сказати б, буднів епохи, представників різних суспільних груп, соціальних і психологічних конфліктів, складних взаємин, пристрастей, симпатій і антипатій. Вага книги 340 гр.
Стан дуже добрий, практично нечитаний екземпляр, незначне забруднення зрізів книжного блоку (фото вислаю за запитом)
2№1396
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все