Фаворит Маркет
КнигиДом. Быт. ДосугКулинария
Луценко Н., Полховський О. Вироби з тіста.Луценко Н., Полховський О. Вироби з тіста.2Луценко Н., Полховський О. Вироби з тіста.3

Луценко Н., Полховський О. Вироби з тіста.

40 грн. (≈$1.52)
Описание
Видання друге, стереотипне.Київ Реклама 1975г. 88 с., іл. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
Вироби з тіста займають важливе місце у харчуванні людини. Вони смачні й поживні, але приготування та випікання їх є одним з найскладніших технологічних процесів. У пропонованій книзі наведено рецепти приготування різних видів тіста та виробів з нього: тортів, тістечок, печива, кексів, рулетів, пирогів, булочок тощо. Це, безумовно, допоможе господаркам прикрасити і збагатити свій стіл новими й оригінальними виробами. Автори книги розробили і перевірили на практиці рецептуру і технологію приготування виробів з тіста у домашніх умовах, узагальнили і використали рецептуру виробів, розроблену спеціалістами-кондитерами системи «Укрдорресторану», а також Молдавської і Латвійської РСР.Вага книги 100 гр.
Стан добрий, потертість та дрібні пошкодження обкладинки
2№1601
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все