Фаворит Маркет
КнигиРелигии. Религиоведение
Люїс Волес Бен-Гур. Розповідь про Христа.

Люїс Волес Бен-Гур. Розповідь про Христа.

120 грн. (≈$4.51)
Описание
Переклад з англійської О.Гладкий. Худ. оформлення Р.Скиби.Львів Свічадо 2008г. 488 с. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат. ISBN 978-966-395-249-9
У романі, створеному американським письменником Льюїсом Уоллесом, генералом сіверян під час Громадянської війни в США в 1861-1865 роках, йде розповідь про перші роки християнства. Історія юдейського героя Бен-Гура поєднує в собі авантюризм, сентиментальність та глибокі релігійні почуття. Прагнення помсти та честолюбство – головні рушійні сили молодого юдея. Він прагне стати великим полководцем і визволити свою батьківщину, Юдею, з римської неволі. Проте зустріч з Ісусом Христом перевертає його життя, робить з нього нову людину. Автору переконливо вдалося показати, як в одній особі можуть переплітатися такі суперечливі якості, як прагнення крови і ніжність, самозакоханість і безкорисливість, юнацька пристрасть і духовна чистота. Поціновувач може читати цей твір як історичну повість, як епос чи мелодраму, і навіть як авантюрну історію. Вага книги 625 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, склеєні між собою аркуші переднього форзацу
№1650
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все