Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураПоэзия для детей
Марія ПригараВірші та казки. Повісті та оповідання.Марія ПригараВірші та казки. Повісті та оповідання.2Марія ПригараВірші та казки. Повісті та оповідання.3Марія ПригараВірші та казки. Повісті та оповідання.4Марія ПригараВірші та казки. Повісті та оповідання.5Марія ПригараВірші та казки. Повісті та оповідання.6Марія ПригараВірші та казки. Повісті та оповідання.7Марія ПригараВірші та казки. Повісті та оповідання.8

Марія ПригараВірші та казки. Повісті та оповідання.

100 грн. (≈$3.53)
Описание
Для молодшого шкільного віку. Малюнки Софії Караффи-Корбут. Київ Веселка. 1978 176 + 248 с. іл., 16 л. іл. Тверда обкладинка,  звичайний формат.
У цих книгах ви зустрінетеся з улюбленими поетичними творами, які написала для вас відома дитяча письменниця Марія Пригара. Тут і вірші про минуле та сьогодення нашої Батьківщини, і веселі поеми-казки про звірят, і дотепні вірші про малюків і школярів – про їх весел і, а іноді і сумні пригоди. Ви познайомитеся з оповіданнями, написаними за мотивами українських народних дум об'єднаними загальною назвою "Козак Голота", і з історичною повістю «Михайлик – джура козацький». Вес двотомника 695 гр.
Стан книги: дуже добрий, окрім: в Першій книзі плями на 3-4 аркушах (фото на вимогу), дрібні позначки на сторінках Змісту, дрібне пошкодження заднього форзацу
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все