Фаворит Маркет
КнигиСельское хозяйство
Меліорація з основами геодезії. Навчальний посібник для учнів сільськогосподврських технікумів з агрономічних спеціальностей.

Меліорація з основами геодезії. Навчальний посібник для учнів сільськогосподврських технікумів з агрономічних спеціальностей.

120 грн. (≈$4.51)
Описание
Кравченко В., Герасименко П., ПорицькийГ. Меліорація з основами геодезії. Навчальний посібник для учнів сільськогосподврських технікумів з агрономічних спеціальностей.Київ Вища школа 1983г. 264 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
"У навчальному посібнику висвітлено питання водного режиму активного шару грунту і його регулювання; зрошення і осушення земель, їх окультурнення, збереження та використання; планування та організації меліоративних робіт; лісомеліорації і лісівництва. Викладено матеріал з проведення геодезичних робіт стосовно до сыльгосп виробництва. Наклад книги 6 тис. прим. Вага книги 345 гр."
Стан дуже добрий
№1621
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все