Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Любовные романы
Ми не порох що летить за вітром. Роман про непропаще покоління.Ми не порох що летить за вітром. Роман про непропаще покоління.2

Ми не порох що летить за вітром. Роман про непропаще покоління.

150 грн. (≈$5.41)
Описание
Шульц Макс Вальтер Ми не порох що летить за вітром. Роман про непропаще покоління. Роман. Переклад з німецької Ю.Лісняк. Художник М.Штаєрман.
Київ Дніпро 1964г. 507 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
П'ять років у спеку, сльоту й мороз йшов дорогами війни Руді Гагедорн. І всі п'ять років плекав надію зустрітися знову з Леа Фюслер, красунею Леа. відкрити їй нарешті своє серце. Напередодні останнього бою почув він жахливу новину: Леа немає вже на світі... Руді дезертирує з армії, повертається в рідне місто, де вирішує стати вчителем, вихователем молодого покоління. Наклад книги 23 тис. прим. Вага книги 490 гр.
Стан дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки та корінця, підпис та дата на титульній сторінці, невелика коричневатість аркушів, невелике забруднення зрізів книжного блоку
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все