Фаворит Маркет
КоллекционированиеОткрытки, календари
Музей історичних коштовностей УРСР. Комплект листівок.Музей історичних коштовностей УРСР. Комплект листівок.2

Музей історичних коштовностей УРСР. Комплект листівок.

50 грн. (≈$1.79)
Описание
Музей історичних коштовностей УРСР. Комплект листівок. Українською, російською, англійською, французькою, німецькою та іспанською мовами. Фото Ю.Орлова і В.Чуприніна. Художник В.Єрмаков.
Київ Мистецтво 1979г. 15 листівок Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
У 1969 році в Києві був відкритий музей історичних коштовностей. В ньому експонуються вироби майстрів-ювелірів різних епох та місцевостей (VI ст. до н.е. – початку XX ст. н.е.). Вони зроблені з золота, срібла, електру, платини, прикрашені дорогоцінним камінням – діамантами, рубінами, смарагдами, топазами, аметистами та ін. Основа експозиції – колекції з фонда Державного иісторичного музею УРСР. Сюди також передано речі з колекцій Чернігівського, Кіровоградського, Дніпропетровського, Херсонського, Бахчисарайського, Сімферопольського, Керченського та інших музеїв. Значний вклад у поповнення фондів і експозиції музею вніс Інститут археології АН УРСР, який вже багато років підряд організовує розкопки скіфських курганів, слов’янських і давньоруських городищ. Тілько в останній час музею передано декілька тисяч художніх виробів із золота та срібла V – IV ст. до н.е. Серед них шедеври світового значення: срібна ваза з Гайманової могили (Запорізька область), пектораль з Товстої могили (Дніпропетровська область) і інші речі, знайдені в різних областях України. Вага комплекту 145 гр.
Стан дуже добрий
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все