Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Юмор, сатира
Музиканти сміються.Музиканти сміються.2Музиканти сміються.3

Музиканти сміються.

60 грн. (≈$2.25)
Описание
Музиканти сміються.
Бувальщини, небилиці, легенди, анекдоти, афоризми, жарти, малюнки про музику і музикантів. Упорядк. А.Муха. Художник Г.Тидинян.Київ Музична Україна 1968г. 270 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
В цій книзі ви знайдете чимало правдивих і чимало вигаданих історій з життя відомих і маловідомих чи й зовсім невідомих музикантів. Сміються тут не лише музиканти - сміються також і з музикантів. А це означає, що книгу радо читатимуть як палкі любителі музики, так і ті, хто вважає музику за лихо… Маємо надію, що читачі не проминуть нагоди посміхнутися, а може й замислитись. Бо гумор, хоча й не розв'язує жодних проблем, все-таки допомагає їх розв'язувати… Вага книги 285 гр.
Стан добрий, практично нечитаний екземпляр, незначна потертість та невелике забруднення обкладинки, напис власника книги на форзаці, невелика коричневатість аркушів та зізів книжного блоку, тріщина по задньому форзацу
№1462
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все